Przesyłka kurierska

Paczki wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, DHL lub InPost. Dostępność opcji dostawy za pośrednictwem wybranej firmy kurierskiej uzależniona jest od parametrów przesyłki (wagi, wymiarów), wybranej formy płatności oraz lokalizacji miejsca dostawy.

Przesyłka kurierska realizowana jest tylko w dni robocze. Deklarowany czas dostawy może się wydłużyć z powodu trudności kontaktu kuriera z klientem. Po odebraniu przesyłki od kuriera, Konsument ma obowiązek sprawdzenia otrzymanego towaru. W razie braku zgodności towaru, bądź jego uszkodzenia, ma prawo żądać od kuriera spisania protokołu szkody.

Paczkomaty InPost

Paczkomat to wygodna opcja dostawy. Przed wyborem tej formy konieczne jest sprawdzenie, że paczka nie przekracza maksymalnych wymiarów paczkomatu, oraz, że usługa jest dostępna w wybranym rejonie.

Odbiór osobisty

Aby skorzystać z tej formy dostawy podczas składania zamówienia należy w koszyku zaznaczyć opcję ODBIÓR OSOBISTY. O możliwości odbioru towaru Konsument zostanie poinformowany mailowo lub telefonicznie. W przypadku przedpłaty (przelew / płatności elektroniczne) odbiór jest możliwy dopiero po zaksięgowaniu kwoty na koncie sprzedawcy. Płatności przy odbiorze (w punkcie odbioru) można dokonać gotówką lub kartą.